Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook

Ahojky, sháním nový notebook a věřím, že zde naleznu ty správné odborníky a poradce;)
Jaké mám záměry? Snad jediný co na noťasu dělám je, že sleduju filmy, občas něco tvořím v Microsoft Office, brouzdám po netu, shromažďuju fotky a různé další vzpomínky a zážitky.
Podle mě(jako neodborníka) by měl můj nový notebook splňovat následující: vysoká výdrž baterie( ale asi není nutností, protože jsem pořád připojená k nabíječce), velká paměť, rychlost při větším zatížení systému (20 záložek na internetu, prohlížení fotek, písničky atd běžící souběžně), měl by být tichý(při chlazení, ventilování), kvalitní reproduktory, nějaký to rozlišení, numerická klávesnice, webkamera.
To je výčet, na který jsem si teď vzpomněla.
Cenová relace- nějakej průměr, nejsem žádnej profík, kolem 15tis
Prosím, pište, raďte, přidávejte zkušenosti se značkami, cokoliv:)

PS. Už asi 10let používám ASUS M50V - už to chudák nezvládá, ale byla jsem s ním spokojená.

Děkuji, Verča:)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Velká paměť je kolik?
"20 záložek na internetu, prohlížení fotek, písničky atd běžící souběžně" má do většího zatížení hodně daleko.
"nějaký to rozlišení"... nějaký to rozlišení má každý notebook.

Zkus to trochu blíže specifikovat.

Za 15tis a este k tomu notebook urcite nebudes mat kvaltine reproduktory = to si skor kup sluchadla a tak pocuvaj hudbu. Lebo notebooky s "kvalitnymi" repračikmy zacinaju na hladine asi 25 tis a vyssie.
Ale podla tvojich poziadaviek som vybral asi tento notebook=>
LENOVO: https://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e550-blac k-20df0-04p-d2367900.htm?catid=18842920
alebo
ASUS: https://www.alza.cz/asus-f555lb-dm074d-hnedy-d2650 824.htm?catid=18842920

Ahoj, Verčo,
tvým požadavkům nejvíce vyhovuje model Lenovo Ideapad Z50-75 (http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-z50-75-cerna_6/17 5439/produkt), který má displej s FullHD rozlišením, na svou cenu kvalitní reproduktory a velký výkon, díky čtyřjádrovmu procesoru o taktu až 3,2GHz a 8GB RAM. Své fotografie můžeš uložit na velký 1TB disk. Celkově je notebook relativně tichý, má numerickou klávesnicí a samozřejmostí je i webkamera :)

Vojta, Lenovo Ambasador