Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Servisní manuál Epson C66

Dobrý den. Sháním servisní manuál na Epson C66 Photo Edition. U tiskárny přibalený nebyl (ani na CD) a našel jsem zatím jen odkazy do různých shopů. To už Epson kšeftuje i s manuálama ? Třeba u HP tiskáren není problém si je stáhnout...

Není to ani měsíc, co jsem hledal servisní manuály k HPLJ1100 a LJ1300. Stačil jednoduchý dotaz do Gůglu a za chvíli jsem měl oba příslušné PDF stažené. Podobně jsem už před tím sehnal tyhle materiály i k jiným pakardím tiskárnám. U Epsonu jsem našel jen odkazy do shopů, zřejmě je u nich situace jiná.
Sám bych si Epson inkoustovku nekoupil, ale teď tu mám na stole jednu nefunkční a k ní několik origo cartridgí. Takže je mi to líto vyhodit.
Byl to jen dotaz, nikoho jsem nehodlal obviňovat. I když, někde ty shopy práva k těm manuálům získat musely...