Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mobilními daty u telefonu HTC Sensation

Dobrý den, včera se mi porouchal můj Samsung Galaxy Note 4, a proto jsem vyndal ze šuplíku od otce starší HTC Sensation. Rád bych podotkl, že na Samsungu mi data v pořádku šla, sám jsem si je nastavil. Ale jakmile jsem si včera večer dal SIM do HTC, tak vše funguje až na data. V nastavení mobilní sítě Jsem zaškrtl, že chci datové služby při roamingu, v názvech přístupových bodů jsem se nerýpal a režim sitě jsem dal automatický GSM/WCDMA automaticky, operátora mám Vodafone, takže jsem v síťových operátorech nastavil Vodafone, nic jiného nastavit nejde, jenom toto v nastavení mobilní sítě. Otec tento telefón předtím měl a používal a fungoval v pořádku včetně dat, on má T-mobile, ale nemyslím si, že by to bylo nějak rozhodující. Telefon jsem zkoušel i vypnout a zapnout, ale nepomohlo to. Možná obnovení do základního nastavení nebo smazat celý telefon. Opravdu nevím, data na Samsungu v pořádku šla, opravdu nevím, co se děje.

Děkuji za odpovědi předem.

T.H.

on má T-mobile, ale nemyslím si, že by to bylo nějak rozhodující

tipnul bych si, ze to rozhodujici bude, nekde v nastaveni dat jsou podrobnosti a tam bude nastavena sit T-Mobile, ty to potrebujes prehodit na Vodafone.