Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový zdroj se mi nevleze do Case protože mi tam zavazí větrak, dá se oddělat ?

Nazdar (nebo dobrý den, podle toho jak chcete...)
Chystám se koupit nový zdroj ale překáží mi tam nějaký větrák, ani nevím vlastně k čemu tam je. (viz. obrázky)
Dá se oddělat ? Nezkázím tím nic ?
To "pravítko" je stejně vysoké, jak bude ten nový zdroj
předem děkuji za všechny rady :-)

• Dulezité to je uz jen po strance velikosti, kde ho CASE podporovat, kde kdyz jsi zakoupil ATX ktery je vetsi jak SFX, tak on se tam spatne dava.
• Tvuj uvedeny zdroj "NOVY" urcite nebude otocen na vysku a nezabere ti <20Cm>, 20 cm ti zabere na delku....