Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující zvuk u ASUS 1215N (není nainstalováno žádné zvukové zařízení)

Dobrý den,
nedávno můj laptot Asus 1215N s 32 bit Win7 potkala nehoda. Laptop naštěstí funguje v pořádku, jenom nejde zvuk.

Když najednu myší na symbol na liště objeví se text: není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení.
Ve správci zařízení nic a v ovládacích panelech - zvuk to také hlásí, že není nic nainstalováno.
Když chci pustit nějakou hudbu v Media Playeru, tak to hlásí, že došlo k potížím se zvukovým zařízením.

Vyzkoušel jsem i připojit externí reproduktory ale bezúspěšně. Když jsem ovšem zapojil do laptopu nabíječku, začaly reproduktory hučet, jako když člověk špatně zasune Jack.

Netuší někdo co s tím?

Díky za reakce,
Jirka

Jaka nehoda?
Je v spravci zariadeni nieco pod zvukove zarizeni? Ovladac chipstu si instalil? V BIOSe load defaults a save si uz skusil? Prip. aj vybrat baterku aj nabijacku na minutu.
Vseobecne ak to padlo na zem, tak moze byt aj zlomeny plosak apod.