
Je nutné restartování routeru, aby se přípojil notebook?
Když zapnu ntb, tak musím pokaždé odpojit a zase připojit do zásuvky router, protože mi jinak na ntb nejede net přes wifi. Po restartu routeru vše ok, než ho vypnu. když ho chci zapnout, většinou musím zase restartovat router. Ostatní zařízení (mobily, tablety) se vždy na wifi připojí. Zkusil jsem v ovládacích panelech otevřít poradce s internetem. Tam mi to napsalo, že mám problém s širokopásmovým modemem nebo tak něco. Co s tím?
• Neco mi napovídá, ze más Windows 8.1 co ?
ne, mám windows 10
• Klidne toho prozrad více
, ten Windows 10 se tam vzal kde, instalovaní ciste, nebo pres UPdate, znacka NTB je jaká, instalacin"Ovladacu" jsi instaloval, jestli ano, tak které a odkud.
• Jestli chces aby ti nekdo poradil, musís dodat alespon základní informace synku..
Mám ntb HP 250 G3, původně tam byly windows 8.1, aktualizoval jsem na 10. Ovladače jsem neinstaloval, už to tam všechno bylo. Wifi mi normálně šla, jen poslední dobou to nějak blbne.
Nevíte co s tím?
mám take tento HP notebok a po upgrade z win 8 na win 10 jsem měl velké problémy ale vše vyřešili stáhnutí ovladačů zde:
http://h20566.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readInde x?sp4ts.oid=6732463&swLangOid=5&swEnvOid=4192