Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání PC, restartování při hraní - křupání ve sluchátkách

Dobrý den,

mám takový problém s PC...
Při hraní her se mi retartuje PC, nebo jen zamrzne a vypnou se programy...

Problém vypadá asi takto... hraju (je jedno jestli hodinu nebo 4, je to jak kdy) a hra se sekne, začne pískat/křupat ve sluchátkách a všechny programy se vypnou (skype, teamspeak, hra)
kolikrát ještě pc běží dál, můžu znovu hru zapnout, ale nic nefunguje a po chvilce se pc sám retartuje (někdy to i napíše DVI-D out of range) ale to málo kdy...

PC sestava:

GK: HD6870 (1gb, 256bit)
Zdroj: Evolveo 500w
Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 840 3.2GHz
Základovka: ASRock N68C
RAM: 4 gb (1333)
Monitor: LG Flatron W2246
windows 7 64 bit

Jen pro info, koupil jsem "novou" grafiku - nepomohlo, koupil jsem novej zdroj - nepomohlo

Budu rád za každý rady :)

Děkuju

• Zacni treba s teplotama, zakladní deska a jení komponenty vypadají neposkozené, kupríkladu prifouklé kondenzátory, nahlé vysoké teploty <Bridge/mustku>, vykyvy napetí etc.? (vse má svou zivotnost)
• Na míste by bylo vyzkouset a zatízit PC nákou free live verzí linuxu, pro odelení SW a HW mozného problému.
TiP~ Windows "Prohlízec událostí", muze také napovedet, více o prícine tvé anomalie.

Ak ten novy zdroj je tiez evolveo alebo podobna nefukcnost, tak si ho kupoval zbytocne. Chcelo by to skusit fakt seriozny zdroj na test si pozicat, nejaky seasonic apod. Problem moze byt ale vo vsetkom moznom (od HW problemu kontakty na zakl.doske/grafike apod az po ovladace)

Jen dodávám, že jsem zkoušel všechny možné ovladače na GK (jak stará, tak nová) a padá to furt i přistaré GK...
Teploty jsou v normě, jen CPU má v zátěži cca 50-58°C ...

Mrknu ještě doma na tu základovku, jen mě ale zaráží, že to padá jak se tomu zachce... po hodině, nebo po 4, je to prostě divné...
Po spadnutí PC ihned pustím, tudíž by se nic přehřívat nemělo

Měl jsem nejprve zdroj Eurocase - výměna nepomohla...
Ovladače na GK jsem zkoušel asi 3... (k desce se stáhli automaticky nějaké) - Win nejsou zavirované - chvilku je mam přeinstalované
Kondenzátory jsou OK

Nicméně jsem teď zkoušel zatížit CPU programem Stress my PC a asi po 5ti minutách vylezla teplota CPU na 75°C :/

Zkusím nanést novou pastu