Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD/DVD mechanika

Zdravím,
uprgradoval jsem PC z mého starého jsme ponechal jen zdroj a case zde odkaz(http://www.czc.cz/62vigdmhsmgp1b0fa2qn1u9ca8/sezna m)

Bohužel na co jsem přišel že moje mechanika nejspiše nejde připojit do MB :D takže nevim jak mam nainstalovat windows apod...

Zde vám posilan obrazky mechaniky a toho "pásu" kterým byla připojena :DD

0fo, 0fu není nějaké řešení redukce nebo tak ?

Taky jsem o tom dost četl. A nejsem věštec, abych dopředu něco "hanil". A i když jsem slyšel různé spekulace ohledně výkonu a vlastností R9 380x, tak rozhodně nebude mít 8GB paměti a rozhodně nebude mít 512bit sběrnici. I kdyby se cenou blížila k R9 380, tak se to podle mě nevyplatí. Pokud máš prachy na R9 390, šel bych právě do ní.

Nemám žádné prachy :D proto nemám grafiku , ale dokážu jsi je vydělat už potom bude jen otázkou zda budu chtít investovat 10k nebo 6-7 k :( Jsem jen student , který chodí každý den po škole makat je pro mě pak každá kačka znát , ale tka uvidíme :)

Potřebuj ijestě jednu pomoc nějak se mi nechce dávat černo umechaniku do stříbno hliníkový stříně naštěstí tedy ma vazíratelné vratka , ale stejne je to do očí uplně hnus :D

Myslíte , že seženu zítra někde v kamenném obchodě nebo třeba na alze ( která m ito hodí na pobočku) nejako ustříbrnou mechaniku ? Nejhůře bílou ;)