Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem apple

K čemu je dobrý macbook od apple. měl jsem zatím jen windows a mám iphone. chtěl bych si koupit macbook. CO všechno Mac os x umí? umí něco víc, když mám iphone

Je dobrý k tomu, že máš všechno pod jedním účtem. Jinak u něj jde hodně o pocit uživatele - pevné tělo, kvalitní zpracování, perfektně odladěný systém - i na relativně slabém hardwaru je hodně, hodně svižný. Používám MacBook a iPod Touch, s touhle kombinací spokojenost, jen do toho telefonu bych nešel, iOS je pro mě v pořádku jako systém pro MP3 přehrávač, ale do telefonu ne.