Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat data z telefonu

Dobrý den, mám telefon Sony Xperia Z. Bohužel jsem si na něm prasknul displej a ten přestal úplně fungovat. Problém je v tom, že mi nejdou vytáhnout data z vnitřního uložiště. Když telefon spojím z PC tak se mi sice v PC zobrazí, že telefon byl připojen, ale k datům se stejně nedostanu, protože musím na telefonu zakliknout párování, což kvůli nefunkčnímu displeji nemůžu.

Zkusil bych nabootovat do recovery a provést backup na SD kartu. Do recovery vlezete kombinací HW tlačítek při bootu (kombinaci zjistíte na netu přímo pro svůj model). V recovery se též pohybujete HW tlačítky, takže by neměl být problém.

Tedy, pakliže displej vůbec nefunguje (ani LCD), tak pak pouze výměna disp.