Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný počítač

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás opýtať, či by ste mi vedeli vyskladať herný počítač do 1000 euro a aby hry ako napr.gta V na stredné až vysoké detaily by som mal 60 fps?
(po prípade aj nejaký monitor k tomu)
Ďakujem

Snad si umis prendat v kosiku W10 za W8.1.

Grafiku od NVidie ti nikdo smyslu zbaveny doporucovat nebude, NVidia nemam v soucasne dobe vubec nic, cim by mohla konkurovat mimo highendovou GeForce 980. Klidne si ji tam hod misto te karty kterou ti navrhl, mas-li na ni penize.

Mimochodem GF980 ani W8.1 neumi a nebudou umet nastupujici DirectX 12.

Tak me by stacila. :-) Pokud ale zminuje spatne optimalizovane GTA5, tak porad pretrvava problem, ze jakmile hra pouzije 3,5GB graficke pameti, tak se karta neumerne zpomali kvuli zbyle pomale 0,5GB graficke pameti. Tohle je u nekolika malo her take problem, proto osobne v tuto chvili davam pro hry prednost Radeonum.

Pokud ale zminuje spatne optimalizovane GTA5

• v GTA V jsem ji zkousel, zadny problém neprojevuje...(ULTRA + 4xMSAA) v rozliseni FHD.

ze jakmile hra pouzije 3,5GB graficke pameti

• O které hry jde presne, jde-li teda o rozliseni <FHD>, kde "REALNE" prekroci hranici textur "4Gb" ?
(Neznamena ze to pise nastaveni hry, ze realné vyuziti je takové, nepocitaje ze je zavislé na dané scéne)

• Udeje které ukazuje hra, byt presnejsi, testovano na zmineném GTA V, které udalo u pouziti GTX 970 obsazeni /alokace "3764Mb", pri tom ve hre, nebo realne hra nepresahla hranici "3399MB"
• Ve hre, vsechny veskeré detaily na byly nastaveny <ULTRA + 8x MSSA> a zbytek filtru na maximalni dostupné nastaveni v rozliseni FHD /1920x1080p.

[img=/file/view/23995-config-png]http://pc.poradna.net/file/view/23995-config-png[/img]

• Realny zanam:
[img=/file/view/23997-mu-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/23997-mu-jpg[/img]

• Zaznam byl porizen pres "GPU-Z", jeho log je priilozen zde : KOMPLETNI LOG
• Scena byla pouzita v 'SP' za dne, jizda v aute, mesto, priroda, hra se drzela na "43 FPS" <AVG>.
Zaver : Coz bych jako spatne optimizované neoznacil.