Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení HDD 100%

Dobrý den,
když zapnu notebook, tak má vytížení HDD 100% a kvůli tomu se nedá používat, protože tam trvá neskutečně dlouho uplně všechno.

Zhruba po deseti minutách to přestane, ale je to v podstatě jako kdyby 10ti minutové spouštění PC.

Procesy které nejvíce "žerou" HDD jsou:
Hostitel služby: Místní systém (omezená síť)
System

Nějaké nápady kde může být chyba?

Po těch deseti minutách začne notebook normálně fungovat, takže si nemyslím že bych měl fyzicky poškozený HDD.

MBAM nenašel nic,
ADWCLEANER našel jednu nějakou složku, tu jsem smazal.
HDD monitor mi našel něco, ale nevím co to znamená
MSAI

Problém pořád pokračuje, správce úloh vypisuje vytížení HDD kolem 100%, a to tam někdy ani nejsou psané procesy které by ten HDD potřebovali.
h4Ea
I5pO

Je dobrý se podívat v Ovl.panelech do tzv. Plánovače úloh, což je neskutečný moloch, co se týká spouštění všech možných kontrol, aktualizátorů čehosi a odesílačů hlášení kamsi na MS. Dál povypínat indexaci, vytváření bodů obnovení po každém zapnutí a defragmentací pokud možno každý den... Většina těhle nesmyslů se spouští po zapnutí, takže první čtvrthodinu jen šrotuje disk a nic jiného se nedá dělat.