Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skládání PC. Pomoc při výběru komponentů.

Ahoj. Na letošní vánoce jsem se rozhodl pustit se do nového PC, ale jelikož jsem v tomhle oboru amatér, tak bych potřeboval poradit co si spolu rozumí a co je dobré v poměru cena/výkon z komponentů co jsem si vybral.
Můj kapitál činí 20 000 Kč, tohle jsou díly co si myslím, že jsou pro mě dostačující. Rád bych od vás slyšel, jestli jsem zvolil dobře, popřípadě co vyměnit. :)

CPU: Intel Core i5-4460
MB: MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85 nebo ASUS A88XM-A
OS: Microsoft Windows 8.1 CZ 32/64bit
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
Zdroj: CoolerMaster B2 series 700W
GPU: MSI GTX 960 GAMING 4G 4GB

Grafika je fakt spatna, Nvidia orezala GF960 jen na 128bit a to je v dnesni dobe fakt malo, bud GF970 za tezky penize nebo vem Radeon, uz na R9 380 se da docela slusne hrat.
Zdroj jedine Seasonic, nechapu proc chces experimentovat s CoolerMasterem.
Budes Win8.1 zdarma upgradovat na Win10 a davas je tam kvuli cene, protoze to takto vyjde levneji nez kupovat rovnou Win10? Pokud o Win10 neuvazujes, uvedom si, ze nove hry na DirectX 12 pujdou jen na Win10.

Zbytek OK.