Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám si nainstalovat windows 10 ?

Čau všichni :-) (dobrý den)
Potřeboval bych od vás poradit...
Přemýšlím o upgradu na windows 10, mám windows 8.1 a moc si sním nerozumím, nesedími

Nevíte jaké výhody by pro mě měl win. 10 ? Bude rychlejší ? Budou na něm třeba hry rychlejší ? Fakt nevím :-(

Předem děkuji za všechny rady a tipy :-)
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Ne ne ne, moje chyba... špatně jsem to řekl"že nerozumím s win 8.1" :-D třeba že u win 7 tam byl start, teď tam není musím to vyhledávat jinde..To stejné s vypýnáním pc.Kachličky mě zrovna moc taky nezaujali..Neexistuje nějaký program co by jsem si stáhl a nainstaloval a měl tam ten start ?

Jestliže máš Windows 8.1, tak si ten Windows 10 třeba nainstaluj, protože Windows 8 a 8.1 (asi taky) jsou na Pi*u. Z Windows 7 bych ti to ale nedoporučil i přesto že se mi zrychlily hry (např. GTA V), protože Windows 7 jsou asi zatím nejstabilnější Windows. Údajně by moje Grafika měla podporovat DirectX 12 to je možná důvod proč se mi zrychlily ve W10 hry, ale samotný Windows se asi vůbec nezrychlil spíše naopak, protože mám s ním samé problémy.
Teď by mě akorát zajímalo, jakou máš Grafiku, jestli to má cenu alespoň kvůli DirectX 12 a na co ten počítač používáš. Poluď se nedokážeš rozhodnout nebo W10 nevyužiješ raději nic nedělej, alespoň pul roku a před tím než skončí podpora zdarma si to třeba nainstalovat, když máš ten W8.1 tak to bude stejně asi jedno.
Hlavně si ho neinstaluj poluď ten W8.1 nemáš legální, protože bys měl v budoucnu možná problémy.

Problémy s Windows 10 se většinou vyskytují když upgraduješ starší verzi se zachováním souborů. Vyvaruješ se všech problémů při čisté instalaci a nebudeš používat všechny možné a nemožné "programy" na čistění,zrychlení a podobně.

... Nevíte jaké výhody by pro mě měl win. 10 ? Ne to teda nevíme,Musíš sám vědět,jestli do budoucna se naučíš dělat na nových OS,nebo budeš oplakávat starší. V čem si s ním nerozumíš ? Nemáš českou lokaci ?

Kdyz uz se tu rozebiraji nejnovejsi vyfikundene systemy od MS, chci se zeptat, kdyz Windows 10 crashne a naskoci modra obrazovka smrti (stava se pomerne casto), tak tam MS nakreslil ve Windows 10 smajlika. Je to novinka Windows 10 nebo tuto feature obsahovaly jiz predchozi Windows?

Win8 jsem reskocil a Win7 mi v zivote nespadly, takze nevim odkdy smajlik je? Ve Vistach rozhodne jeste nebyl, ty padaly taky casto, takze to vim, ze nebyl.