Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GRAFICKÁ KARTA do starsiho pc

Doporucí nekdo nejakou grafickou kartu do starsiho pc ? kdyz sem pc kupoval od pana co opravuje pc tak mi do vybaveni napsal ze zakladni desku mam tuto : Chipset Intel Q41 Express socket 775 .. ale to je jen chipset nebo tak ... takze nwm jestli vam to staci ale vic nezjistim .. ani kdyz sem pc rozlozil tak sem tam nic vic nevidel ... doporuci nekdo nejakou grafickou kartu ktera utahne fifu 16 alespon na zakladni detaily .. a aby ta zakladovka byla tak do 2 tisic ... protoze k tomu 100% musim jeste prikoupit zdroj ktery mam ted jen 230V ...
takze doporuci nekdo neco ? nejlepe i grafiku i zdroj

Dobře, tak u fifa 16 čekej střední až vysoké detaily.Budeš si muset trochu pohrat s nastavením, aby to vypadalo dobře (ta grafika)
U gta 5 to už bude horší :-D tam čekej níké až střední detaily. Vyhlazování hran by jsem u téhle hry nedával moc vysoko, max 2 mssa...
Ještě nějaký dotaz ?