Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Už se zase sere Firefox

Firefox 38.3.0 ESR

Kliknu na stazeni souboru.
Otevre se dialogove okno, jestli chci otevrit v programu nebo ulozit.
Kliknu na ulozit.
OK
Dialog na to kam to chci ulozit.

Tolik k optimalnimu stazeni souboru, jenomze casto se mi stane, ze jsem moc rychlej a neprekliknu se z "otevrit v programu" na "ulozit", cimz dojde ke stahnuti souboru nekam do Tempu a jeho naslednemu otevreni v asociovanem programu. To samozrejme nechci.

Chci aby to bylo jako driv, ze byla defaultni volba "ulozit" a ne "otevrit v programu".

Volba provadet automaticky s podobnymi soubory je zasedla a nepristupna.

Precetl jsem si v napovede na webu Mozilly:

Je volba Provádět od teď automaticky s podobnými soubory nepřístupná? To se může stát, jestliže server chybně specifikuje typ internetového média souboru, nebo jestliže server přiděluje souboru "Content-Disposition: attachment".

Takze to ty kreteni z Mozilly zase dojebali a ted to svadi na jine.

Existuje nejaky doplnek, jak to obejit a mit na default ulozeni souboru?

Dekuji za informaci. Co na tom, ze uz 2 roky vubec Firefox nepouzivam, stejne je to jiste dulezite sdeleni, ze to je s tim managerem zrovna takto pro uz nevyvijeny Firefox na starem enginu. Veskere dnesni addony musely byt od zakladu prepsany, jestli furt existuje S3 manager v novem kabate nemam ani paru.