Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo poviete na túto zostavu? Poraďte.

Pamäť - 8GB DDR3 1600Mhz
Grafika - https://www.alza.sk/msi-r9-380-gaming-4g-d2705116. htm
CPU - https://www.alza.sk/intel-core-i5-4690k-d1563064.h tm
Chladič - https://www.alza.sk/gelid-solutions-tranquillo-d34 2666.htm
Doska - msi-z97-pc-mate-d1531899.htm
Zdroj - evga-600b-d520297.htm
+ 2TB HDD a 120 Gb SSD

Ide hlavne o to, či a ako tam pôjdu aj nové súčasné hry na 1080p, či to niečo nebrzdí, potenciál do budúcnosti (napr po dokúpení druhej 380ky do CrossFire, čo by sa malo upgradnúť, prípadne ak stačí aj niečo slabšie (napr. i5 4460).

Ďalej či ten chladič a zdroj za niečo stoja, veľmi sa v tom nevyznám.

Vďaka.

Momentálne som na 900 Euro, max. 1000 ale to by mi to nejaký eshop musel poskladať zadarmo, Alza si za to účtuje 50 Eur. Možno by som to aj zvládol, ale desktop som naposledy skladal pred cca 10 rokmi, neviem či by som si na to trúfol so všetkými dnešnými chladičmi, pastou atď. :)

Takže ak by mi niekto vedel poradiť nejaký dobrý eshop na Slovensku, ktorý to skladá zadarmo, bol by som takisto vďačný. :)

Už jsme tu debatovali o tom, že je lepší si na něco počkat, než vzít 10x horší šmejd. Nebo bys mu snad v této ceně doporučil tvůj slavný a výkonný i5 4460? :-) Ano, "pouze" 380, jelikož 390 už se mu tam kvůli financím nevleze. A co se týče zdroje, 100x ti tu bylo vysvětlováno, že Chieftec je stejně kvalitní značka jako Seasonic, akorát je levnější. Takže to opět bylo kvůli financím, aby se vlezl do rozpočtu.

Více o tom s tebou nehodlám diskutovat :-*

Nemám náladu ti něco vysvětlovat 100x dokola,

• Na to abys neco mohl vysvetlovat, bys nejdriv musel neco vedet.

takže se otoč a odkráčej, odkud si přišel.

• A ty se tady beres jako zakoho?
(uz i tak ti tady hodne lidi toleruje ty tvé opravdu chytré pripominky a ted chces odtud dokonce vyhazovat lidi?)

Na to abys neco mohl vysvetlovat, bys nejdriv musel neco vedet.

Mě stačí vědět to, že Chieftec je kvalitní značka, kterou když někomu doporučuji, tak rozhodně nedělám špatně.

Každopádně už jsem 100x říkal, ať si kupuje kdo chce co chce. Ty doporučuj Evga, já budu doporučovat Chieftec. Přestaň mi ale nadále něco vnucovat a přesvědčovat mě o tom. Nevšímej si mě a bude nám oběma hej ;-)