Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi hlasitý počítač

Ahoj, v poslední době mám velmi hlasitý počítač. Zní to asi jako kdyby brněl. Takový střídavý ton. Nevíte čím to může být? Mám trošku podezření že to bude větráčkem od grafické karty. Posoudil jsem to podle toho,že když mám vyplý pc a zkusím roztočit větráček od procesoru ,tak se otočí snadněji a vícekrát než když zkusím roztočit větráček od grafiky. Nejhlasitěji to bzučí při zapínání a postupem času hlasitost klesá. Za 15 min po startu je to už skoro v pohodě,ale stejně se mi to zdá hlasitější než by mělo. (prach na větráčkách není)

Tak ja ti to napisem tak aby to tvoja hlava pochopila = zvuk moze vychadzat z:
1. Vetraku na procesopry
2. Vetraku na grafickej karte
3. vetraku vo vnutry Zdroja
4. alebo niektore vetraky co mas pripevnene v skrini.
5. rezonacia to moze tiez sposobovat.
-------
Tak a teraz nebud lenivy a pocuvaj odkial to vychadza lebo my sme ti tu pomohly a teraz je uz na tebe aby si zistil odkial z tychto komponentov co som napisal ti vychadza zvuk.
My odkial mame vediet ked niesme pri tebe ze odkial ten zvuk ide ...?!

humanoid, ty seš takové pako. To že je nekdo laik do počítačov fakt ho nemusíš nazývať debilom ani ničím, nebo z neho to delať. Čo kdyby jsi radeji normálne poradil, a nepsal k tomu pičoviny. Ani ty si hned všetko nevedel, som zvedaví či ešte pred 5-10 rokmi si vedel čo to vôbec procesor je. Možno ani to ne.
Ty máš hlavne problém se svým prístupom, vylievaš si tu komplexi, a každého len urážaš. Radeji mlč když nevieš poradiť tak že to nebude zneiť ako od kokota čo umí a iný hovno vedia. Ver tomu že i ty neco neviš čo iny vie, a když budeš prave to riešiť, tak neviem jak by ti padol takyto pristup.