Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava 17000,-

Zdravim, PC komponentum a vubec kompletaci rozumim jak koza petrzeli. Sice poznam vykon, ale ne jak spolu jednotlivy veci budou nebo nebudou fungovat. Potreboval bych sestavit vykonej stroj v rozpoctu 17 000. Vcera mi tu daval jezek solidni navrh, ale chtel bych videt i dalsi sestavy od lidi co tomu rozumi. Najdou se? Diky :)

No jednak k ty GPU stačí a jasný srovnávat dražší a levnější zdroje je o ničem protože za cenu cos postnul má treba tenhle.www.czc.cz,jinak k tomu co pises dole ze zdroj je pochybné kvality je k smíchu totéž pak můžeš říct o tvém EVGA,za 1500 máš LC Power 600w bronze snad nechces říct že toto je záruka kvality?;-)

Jasne, ten procesor intelackej uz je nekde jinde no.. ale sou to love navic. To clovek muze pridavat na kazdym komponentu, takze je to o tom rict si hranici, kterou ja mam u toho AMDcka. Co se zdroju tyce mozna je tam vetsi prostor na kreativitu? O tom nevim vubec nic tak si rad vyslechnu nazory.

Když už teda máš tu potřebu se do mě opět navážet..

V prvé řadě bych nic takového netestoval, jelikož mi tyto hnoje nesmí nikdy do baráku.
Psal jsem to tu převčírem, včera a dnes to extra pro tebe zopakuji znovu. Pokud existuje něco jako Seasonic (ok, chápu.. někdo na něj nemá prachy), tak pak existuje něco jako Chieftec (což je levnější varianta Seasonicu - KVALITNÍ!) Proč bych měl vybírat ještě z něčeho jiného? Alespoň já nevidím jediný důvod.
A pokud si to nepamatuješ, včera jsem tu psal i o tom (a myslím, že zrovna tobě), ať si každý koupí, co chce. Pokud tazatel chce, tak ať si tu slavnou Evgu a spol. koupí. Ale ať mě tady kolega nad tebou nepřesvědčuje o nesmírné a nepřekonatelné "kvalitě" těchto "zdrojů".

Jo, sorry, ale web, kde do sestavy za 60k doporučujou nacpat R9 290 či R9 290X - to chce fakt odvahu..
Ne, nejsem expert, ale ani si nepotřebuji číst weby tohoto typu, abych si dokázal zjistit, co je a nebo naopak není dost kvalitní.

Tímto fakt končím.. ty nepřesvědčuj mě, já nebudu přesvědčovat tebe :-)

abych si dokázal zjistit, co je a nebo naopak není dost kvalitní

Ok. Takže čistě teoreticky. Kdyby šel Seasonic a Chieftec z kopce a kvalitními zdroji by se staly třeba EVGY, tak by jsi stále vlastně doporučoval Seasonic a Chieftecy, protože nečteš tyto weby?

Opravdu mě zajímá, jak zjišťuješ kvalitu. Když ne ty osobně nebo přes internet.

Jo a ještě se mi líbí tvá konečná fráze. Ty nepřesvědčuj mě, já nebudu přesvědčovat tebe. Ale zajímavé je to, že vždy ty začneš přesvědčovat a hádat se s ostatními.

Čistě teoreticky.. :-)

Tohle už jsou jen hloupé spekulace, fantazie a pohádky, které se z 90% nikdy nevyplní a nad takovými věcmi já nemám tudíž sebemenší důvod přemýšlet.
Nemyslím si, že TYTO weby (ikdyž nevím, o jakých mluvíš.. jestli jen o těchto dvou?) by byly ty jediné, které existují.

Jak já zjišťuji kvalitu, to ti může být jedno. Nemyslím si, že bych dělal něco špatného, když lidem doporučuji Chiefteci (ostatně zde na poradně nejsem jediný). Naopak jsem zde nezažil moc lidí, co by do sestav cpali něco jako "Evga", proč? Proč se neustále točí dokola jen Season a Chieftec?

Pokud i ten, co určitému tazateli doporučuje Evga, si myslí, že nedělá nic špatného, budiž - já s tím žít dokážu. A opět.. je každého tazatele volba, co si z toho vybere a následně koupí.

A já s tímto názorem plně souhlasím :-) Takže nechápu, co máš za problém.
Tuhle nesmyslnou debatu bych ukončil..

Tvá reakce svědčí o tom, že si vůbec nic nepochopil :-)

Psal jsem, že (jak já zjišťuji, zda něco je nebo není kvalitní), to ti může být jedno. Tudíž ne, není to jen o tom, co se kde často a nejvíc doporučuje. Ale i tak se dokážu zaručit za to, že Season a Chieftec jsou kvalitní značky, nebo se o tom semnou chceš snad hádat? :-) Vlastní názor mám. S tím rozdílem, že nemám potřebu někoho o něm přesvědčovat a vnucovat mu ho, jako někdo..

Kdo chce, koupí si Evga. Já k tomu nemám důvod, kvalitnějších značek je pořád dost.
The end.. ok? ;-)

Robíš sa veľmi múdry opak je iný.

V prvé řadě bych nic takového netestoval, jelikož mi tyto hnoje nesmí nikdy do baráku.

Ako potom vieš že sú hnoje? Netestoval si ich, len si ako ovečka prečítal niekde že sú šmejdy.

Pokud existuje něco jako Seasonic (ok, chápu.. někdo na něj nemá prachy), tak pak existuje něco jako Chieftec (což je levnější varianta Seasonicu - KVALITNÍ!)

Ako si zistil že Seasonic je kvalitný? Čítal si o nich, pred tým keď si ho kúpil.

Ne, nejsem expert, ale ani si nepotřebuji číst weby tohoto typu, abych si dokázal zjistit, co je a nebo naopak není dost kvalitní.

Ako si dokážeš zistiť keď nič nečítaš? Máš?
[http://eshop.naturnet.sk/image/cache/data/products /new_gula1_1-351x351.jpg]
..
Nerob prosím zo seba vola.

S tebou jsou to romány na dlouhé večery :-)
Ale jelikož už s tebou ztrácím nervy, nebudu ti oponovat ve tvých dokonalých názorech, jelikož ty se v těch slovíčkách pitváš víc než patolog.

Kupuj si Evga, doporučuj Evga, a tak dále..
Ale nepřesvědčuj mě o čemkoliv ohledně tohoto. Já opravdu nemám potřebu si něco takového kupovat, když existuje mnoho kvalitnějších značek.
Takže mě nech při Seasonicu a Chieftecu..

Pa ;-)

Vcera mi tu daval jezek solidni navrh,

Pokud se něco takového stalo, tak věř, že to byl jeden z nejlepších návrhů. Netřeba kvůli jedné věci i nadále zakládat X dalších témat. To si mohl pokračovat tam v tom svém. Navíc si tam určitě nedostal návrh jen jeden.

Ale k tématu..
Ber přesně to, co už ti bylo navrhnuto, tohle!
http://www.czc.cz/1rigbddq0ijul9vts0lbm34s8d/sezna m
Je to to nejlepší, co můžeš udělat a více výkonu z toho nevyždímeš.
Co se týče kvality zdroje v návrhu, tak naprosto bez obav, je v pohodě.