Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při instalaci win nejde mys/klavesnice

DObrý den,
pořídil jsem si novy PC a hci nainstalovat windows ,a le nejde mi klavesnice ani mys přitom než naběhne bootovaci cd ( original) mohu jit klidně do biosu a mys i kalvesnice tam normalne fungují .
Co mam dělat Děkuji.

Tak tam bylo zadejte jmého: a pod tím bylo jmého pc a už bylo předvyplněné "PC" tak jsme to okopíroval když nemohu psat a můj PC se jmenuje PC-PC , ale další kámen ůrazu mám zadar key :D Jak mam zadat KEY bez klavesnice ? :D je tam i možnost přeskočit , ale kdyz tka uciním budu ho moc zadat pak nějak dodatečně ? nebo já to nechápu jak to bude fungovat už jsem z toho docela dost oufalej to snad neni možný.

Tak má klávesnice a myš fungují ( dal jse nové ovladače k MB) , ale stejne to neřeší problém , proč ?! Instalovat windows jen s myší která ta konektor PS/2 :D opravdu toto nechápu nainstalovat windowsbez klávesnice kde musím zadat jmého mého pc nebo mě to nepustí dál je fakt super. No no nadělám snad už to bude vše ok až se doinstalují ovladače. Doufám , že i to pripojení k interntu poběží.

Ak to je skylake a instalujes tam W7, tak to je spravne ze to v instalatore nefunguje. Skylake ma uz len USB3 controller. Win7 instalator to nepozna lebo je stary.
HW je tajny, viac sa k tomu napisat neda. (u skylake sa to zvycajne riesi tak ze das instalatoru ovladace, alebo rovno do instalacky. Mozu byt aj nejake odrby v biose pre instalaciu W7, ktore potom zas treba vypnut az nainstalis ovladace)