Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove sestaveny pc nejde zapnout

Zdravim, dnes jsem si sestavil novy pc ale kdyz ho chci zapnout tak se rozsviti na MB na desce pouze modra LEDka a nic se nezapne. Vse je zapojene jak ma pdle manualu. Mel byste nekdo nejakou radu co zkusit?

Mb: msi b150 gaming m3
Cpu: i5-6600
Ram: 2x8gb kingston hyperX
Zdroj: coolermaster thunder 600w
Grafika: msi gtx 960 2gb gaming
Disk: wd 1tb
Ssd kingston hyperx 120 gb

Predem dekuji za reakce

Možná svítí, protože není něco v pořádku. Těžko říct, ale v manuálu to 100% musí být. Zkusil bych zkontrolovat správné zacvaknutí RAM, GPU apod. Popřípadě složit jen základ na krabici od MB, tj. MB, 1 RAMka, CPU, chladič, zapojit zdroj a zkusit, zda to naběhne.