Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zapojit HDD

Zdravím, co dělám špatně při zapojení tohoto disku?
http://img1.czc.cz/49odpk0dtcg6d8ujoiuq2d2lo9_1/ob razek
Napájení i přenosový kabel jsou připojeny, v biosu se disk zobrazuje.
Když chci nainstalovat operační systém, tak se objeví modrá obrazovka "Byly zjisteny potize a system windows byl ukoncen, aby nedoslo k poskozeni pocitace..." a hláška ve smyslu kontroly připojení disku atd.
Kde by mohl být problém?
Základovka je tato: http://www.czc.cz/asus-h81m-plus-intel-h81/135135/ produkt
Díky moc

Aj ked som uz o polnoci unaveny, je to lahka otazka.

"chci nainstalovat operační systém" ... "system windows byl ukoncen, aby nedoslo k poskozeni pocitace..."

Pokusas sa (asi) instalovat Operacny system (Windows) z ineho beziaceho systemu Windows. tak to ale nefunfuje.
Predpokladam, ze v pocitaci mas este jeden disk, z ktoreho bezi nejaky ten Windows a WD3200AAKX je pripojeny ako dalsi disk.

Alebo na WD3200AAKX je funkcny a spusteny Windows, ktory chces preinstalovat?
To je "pilenie konaru pod zadkom", co (aj blby) Windows nepovoli. (nemozes riadit instalaciu programom, ktory sucastne likvidujes - preinstalovavas).

Treba nobootovat z instalacneho media.

Dopln info, rad poradim, takto len hadam.