Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - nefunguje externí HDD Samsung

Zdravím,

nevíte prosím kde sehnat ovladač, nebo co s tím, pro externí HDD Samsung D3 Station?

http://www.czc.cz/samsung-d3-station-2tb/125963/pr odukt

Windows 10 ho najde, ale hlásí chybu ovladače. Na jiném notebooku (Samsung) s Win7 funguje normálně od začátku.

Hledal jsem, ale našel jen ovladač pro mobily.

Mám notebook HP 17-p102nc.

Díky za radu.

Tak jsem zkoušel jakousi diagnostiku při potížích s HW a chce to po mně přeinstalovat ovladač, který ale nemůžu najít. A Windows Update ho nenachází, protože to vypadá, že tam mám někde stahování ovladačů zakázané, ale nevím, kde to mám povolit.

Nějaký návod pro blbce? :-)

No tak po asi 10tém restartu to najednou samo naběhlo. Asi si Windows 10 postupně sosá aktualizace a trvá to, než se dá dohromady. Mám ho teprve 1,5 dne. Ale ten zákaz stahování ovladačů tam je pořád, takže se to stáhlo i tak a nebo kdoví v čem to bylo. :-)