Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI grafika

Jaka lepsi herni msi grafika, r7 370 nebo r9 380? Mam fhd monitor, ta r7 je o neco lepsi, ma 4gb 256sber a mhz o neco malo vyssi, r9 ma 2gb a sber 256

amd sesti jadro asi 3.8 mhz

Takže máš na mysli AMD FX 6300, ale procesor sa neudáva v MHz lebo by to bolo strašne málo ale v GHz.
Zdroj ak si kúpil tak budiš, ale je zbytočný, celá zostava nebude mať ani 400+-W a to pri plnej zátaži.
Zdroj zober Seasonic 500W.
Ku FX 6300 R9 380 je Max.