Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - Problém zo zvukom

Tak ešte vo februári som si zarezervoval bezplatnú verziu windows 10 a po dlhom čakaní včera o 18. 30 prišla. Čakal som že sa mi stiahne iso obraz ale ona sa miesto toho samovoľne nainštalovala, všetky súbory ostali nedostknuté a tak teoreticky bolo všetko v poriadku. Dnes ráno som si pri učení sa chcel vypočuť svoju obľúbenú muziku a tu, zvuk ide potichu všetko je nastavené na maximum dokonca aj hlasitosť na reproduktoroch ale žiaľ zvuk je šepotavý až ho nieje počuť a o basách sa mi môže už iba snívať. Viete mi pomôcť čo s tým treba robiť? V krajnom prípade môžem do mesiaca vrátiť pôvodný systém win7. To by som ale nerád lebo v tomto windowse je jedna chyba, ktorá mi dosť komplikovala život vyriešená a dokonca je vyriešená aj chyby z predchádzajúceho vlákna. Ale teraz pre zmenu mám problém zo zvukom. To je zatiaľ prvý problém, na ktorý som narazil.

No ono to ruzne zlobi, faktem je, ze ta chyba se nekterym lidem projevovala uz na Win7, nekterym na Win8 a nekterym na Win10. Pokud tam nemas jiny problem teda. Zkus ve spravci uloh odstrelit audiodg.exe, ono se za chvilku spusti znovu, pokud by to na chvili zabralo, tak je to stejna chyba jako u me, co jsem cetl, tak nekomu spadne zvuk uplne, nekomu se ztisi a nekomu se jeste zacne procesor jet na plny plyn. MS to zatim neumi ve Windows 10 opravit a svadi to na Realtek, at si opravi ovladace a Realtek rika, ze oni to maji OK a at si to opravi Microsoft, vyber si. ]:)

Samozrejme jsem zkousel i ten posledni vydany ovladac, zkusil jsem i starsi, nakonec jsem zkusil i starsi podepsany od MS v ramci updatu, nic nezabralo. Rekl bych, zes mel jen nekompatibilni ovladac s Win10, nemas v tom systemu stejnou chybu jako ja. Co jsem koukal na netu, tak ten problem trapi vic lidi, tak doufam, ze to MS casem zacne resit.

Skús link čo som dal hore aj mne nefungovali ovládače a nakoniec tento jeden zabral skús, za skúšku nič nedáš. Reštartuj a bude. Potom klikni na hlasitosť a daj 100%, viac hlasu získaš aj na stavením Spravca zvuku Realtek/zvukové efekty/prostredie/Izba a ekvalizer/naživo ak máš zaškrtnuté vyrovnávanie hlasitosti tak ho odškrtni. Získaš zasa hlas aspoň taký aby si všetko počul.