Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava pc

Ahojte,nechavala jsem si pred 7 lety sestavit pc a na dnesni hry a naroky uz samozrejme nestaci. Vykon je celkove uz pomalejsi i na moji normalni praci na pc,praci s fotkami,surfovani (mivam otevreno vetsi mnozstvi stranek naraz a aplikaci) atd. Pc je hlavne na hry a je vytezovane. Potrebuju vymenit bednu,jinak mam veskere periferie i s monitorem t27d590. Dekuju za rady.

A jak my máme vědět, jakou máš skříň a jakými a kolika větráky jí máš chlazenou? :-)
Vše podstatné už ti ale řekl Sambilionk..

Na klasické chlazení skříně (pokud máš alespoň trochu kvalitní) ti stačí 2 větráky, co jsou tam od výroby. Jeden přední nasává studený vzduch a druhý zadní odvádí ten teplý ven. Pokud tomu chceš pomoct, dáš si ještě jeden větrák NAHORU. Samozřejmostí tedy je, že chladič CPU by měl být alespoň trošku kvalitní.
Nevím tedy sice, jaký máš CPU, ale tohle by mělo být plně dostačující:
http://www.czc.cz/silentiumpc-fera-2-he1224/141073 /produkt

Každopádně pokud nebudeš mít bednu ve skříni a budeš v ní mít 3 větráky, není možné, aby bylo cokoliv špatně :-)

Jeste jsem se chtela zeptat ohledne toho ssd disku,instaluje se na nej system a je jako hlavni nebo naopak je jako druhy nesystemovy disk,na ktery se instalnou ty hry? Ta skrin od fractalu myslite,ze je oki? U ty ram staci tech 8Gb nebo radsi vic? Diky vswm