Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na vypalování

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o radu. Chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký vypalovací program, který je možné instalovat (rozbalit) na přenosnou USB klíčenku. Jde mi o to, že občas potřebuji vypálit na DVD nějaké data a to v práci, doma a u přítelkyně ale nechci mít na všech PC nainstalovaný vypalovací program. Vlastně bych chtěl mít takový přenosný program na vypalování na USB klíčence. Existuje něco takového? Máte nějaké typy? Předem děkuji za odpovědi…

to je stažený z netu- verify jsem taky nepoužíval.
---
u rychlosti jsem se spíš zaměřoval na to, jak stíhá být zaplněný device buffer. pokud je tam prázdno, tak si palič koleduje o průser. takový systém se spuštěným defragem a av kontrolou disku (disk. operace) stěží zvládne kontinuálně odesílat data mechanice pokud jsou to procesy s rovnocennou či vyšší prioritou. imgburn má i přehledný testovací mód, kdy si průchodnost buffery otestuješ.

Jak píšeš, bylo by asi jednoduší na každý PC nainstalovat vypalovací soft. Ale jde o to, že v práci a u přítelkyně jsou PC a notebook služební a nechce se mi tam něco instalovat, abych to pak "neposlouchal"… A když budu mít program na vypalování na flash disku tak mi nikdo nemůže nic říct.

Da sa to aj tak ze kliknes pravym na nejaku zlozku apod, a vyberes si poslat do - DVD mechanika. Tak vypalujes pomocou windows bez nejakych dalsich programov. Len neviem zhlavy v jakom formate to vypali, a asi to neuzavre disk, co by ale malo byt jedno, precitat sa da aj neuzavrety disk.

uzavre to vždy,vo win je to nastavené presne podla dohodnutých noriem a páliaca utilita je tam integrovaná a licensovaná od Roxio,akurát sú tam vyblokované akékolvek užívatelsky nastavitelné extra parametre ako overburn a spol.....na podložkách pod pivové poháre je vždy formát udf,kvôli nim to bolo vymyslené.......

Tak si nahod na kazdy pocitac jiny program na vypalovani, at mas trochu v zivote zmenu. :-)

Nevidim duvod proc nemit program nainstalovany do pocitace, kdyz nechces pouzivat ten uz vestaveny.

Sam mam nainstalovany dokonce dva vypalovaci programy:

AnyBurn - instalacka ma 1MB.

BurnAware Free - instalacka ma 8MB.

Oboji v pohode staci (dalsi moznost je jiz zmineny CDBurnerXP, ale ja dal prednost tem dvema, treti uz by byl moc :-)).