Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava- Názor

Dobrý den,

V kanceláři mám takovou plečku,že sotva rozjede internet,ale k věci vyhlídl jsem si PC s těmito komponenty. 1) Zvládne to běžné funkce na počítači World,internet,Excell.Ve volných chvílích musí být prostor i na hry přece.. Rád hraju World of tanks či Warthunder rozjedu na tomhle to ? Třeba na nějakých přijatelných FPS třeba 40 ? Nebo něco na deprese Lolko,CS ? Jinak tu je zdroj,kdyby se někdo chtěl mrknout http://stolni-pocitace.heureka.cz/lenovo-ic-h30_90 bj0054ck/specifikace/#section

Počet jader: čtyřjádrový procesor
Typ procesoru: AMD A8
Označení procesoru : 6410
Frekvence procesoru (MHz): 2000
Velikost paměti RAM: 4GB
Typ paměti: DDR3
Frekvence paměti (MHz): 1600
Typ pevného disku: HDD
Kapacita pevného disku (GB): 1000
Otáčky pevného disku (ot/min): 7200
Typ optické mechaniky : DVD±R/RW
Typ grafické karty: sdílená paměť
Výrobce grafické karty: AMD
Model grafické karty: Radeon R5 235
Velikost paměti VGA (MB): -
Podpora paměťových karet: ANO
Klávesnice: USB
Myš: USB
LAN (Ethernet): ANO
Wi-Fi: NE
VGA výstup: ANO
DVI výstup: ANO
HDMI výstup: 1
eSATA: NE
FireWire (IEEE): NE
DisplayPort: NE
Počet USB 2.0: 4
Počet USB 3.0: 2
Provedení počítače: minitower
Zdroj (W): 65
Operační systém : Microsoft Windows 8.1 upgrade na Windows 10

V kanceláři mám takovou plečku,že sotva rozjede internet,

To jdeš ale z bláta do louže. Tímto co máš v plánu si pořídit, tak kupuješ cca to samé, co už tam máš.
Pokud si chceš alespoň trochu zahrát, se schopnou grafikou, tak minimálně 14k.
Ovšem ten PC sestavit, ne koupit hotový..

A ty si co? Velmistr všeho? Který vždy někam vleze a všechno to tam spasí..
Ty si fakt ani trošku nevidíš do pusinky. Pršáček máš asi hodně nahoru, co?

Řekni mi, JAKOU STUPIDITU jsem v tomto tématu DOPORUČIL.. hm?
Pouze jsem řekl, že GPU typu R5 235 opravdu není vhodná na hraní. Máš s tím snad nějaký problém?

Kdyby tu má reakce nebyla, napsal bys úplně to samé.
Ale jelikož se ti to hodilo do krámu a musel sis rýpnout (jelikož se bez toho ani jeden den neobejdeš), začal ses opět bezdůvodně navážet. Navážet kvůli čemu? Kvůli tomu, že mu R5 235 chceš snad doporučit na hraní?

Pokud sis nevšiml, už i tvé příspěvky kdekoliv ignoruju (jen se jim tajně směju), tak u těch mých dělej to samé, ok?
A přestaň slepičkovat..

Prosím,aspon mi odpovězte na poslední otázku.jestli si přilepším nebo pohorším.Vím porovnávat NTB s PC,jde mi jen o ty komponenty,abych aspon něco rozjel,jinak si mohu nechat ten starej v kanceláři...

Původně (toto mám doma,hry na tom jedou v pohodě )

http://notebooky.heureka.cz/hp-pavilion-m6-1010-b7 s01ea/specifikace/#section

VS.

Nové

http://stolni-pocitace.heureka.cz/lenovo-ic-h30_90 bj0054ck/specifikace/#section

Prosím,aspon mi odpovězte na poslední otázku.jestli si přilepším nebo pohorším.Vím porovnávat NTB s PC,jde mi jen o ty komponenty,abych aspon něco rozjel,jinak si mohu nechat ten starej v kanceláři...

Původně (toto mám doma,hry na tom jedou v pohodě )

http://notebooky.heureka.cz/hp-pavilion-m6-1010-b7 s01ea/specifikace/#section

VS.

Nové

http://stolni-pocitace.heureka.cz/lenovo-ic-h30_90 bj0054ck/specifikace/#section

Kdyby si nezačal rýpat, nic by tu zasráno nebylo. Nemyslíš, že by bylo třeba vhodné si připustit, že na vině si ty? Pouze jsem napsal svůj názor, ten si mohl napsat i ty, tak jako na něj má právo každý.
To že ty máš s tím mým problém, to už je tvůj průser..

Jo, tobě by banánek taky slušel, to vím už dlouho..