Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lumia 520 - Kde jsou HERE Maps, Drive ?

Zdravim,

Jiz z nazvu je asi jasno. Koupil jsen si zase 520. Bazarovka. S Androidem to neslo vydrzet a tak jsem se zpet vratil k WP. Avsak tesil jsem se zase na moje vymazlene Here Drive. V mobilu jsou jen nejake mapy.

Kam to sakra zmizelo ? To nejaky Microsoft update ? Mamca ma take 520 a zatim tam oboje jeste ma... Takze urcite u ni zadnou aktualizaci provadet nebudu. To vezmou takovou chloubu od Nokie? Proc? Pomuze nastaveni do tovaru ? Diky

• Ulá, jak hlubokou, pod tím nevím co si mám predstavit, zkratka ty "TOOLS" nahrají poslední dostupnou verzi WIN 8.1 a nainstalují je, doba nahrání instalacního obrazu bude zálezet na rychlosti tvého internetu, +- 30min stáhnutí, 15minut instalace, telefon se ocitne v továrním cistém stavu, po prvním spustení a prihlásení ti nabídne restart app z minulého ulození (není podmínkou).

Takže...

Pokud by měl někdo stejný problém. NEFUNGUJE tovarni nastaveni v mobilu.

FUNGUJE ta nokia recovery. Co jsem chtěl mám. HERE je tu. Díky moc za radu.

Možná otázka je, zda se jednoho krasneho dne nevymění soubor na serveru a třeba se do mobilu naistaluje verze jadra která již HERE obsahovat nebude.

Kazdopadně Díky moc hoši. Jste borci ]:)