Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun fotek a videí z telefonu

Ahoj,
včera jsem byl ve Velké Británii a udělal jsem si pár fotek na mobil.Jenže ještě tady nejsou Vánoce,takže nemám nový mobil (Můj aktuální je Nokia Lumia 610 s windows phone 7.8) a chci si je přetáhnout na plochu.Tady nastává ten problém.Nainstaloval jsem si na PC windows 10 a program,ůřes který jsem doteď přetahoval fotky není aktuální (Zune).Tudíž se k nim nijak nemůžu dostat.Nezná někdo nějakou věc,přes kterou bych to mohl přetáhnout ? Zkoušel jsem googlit ale nic. Předem díky.

• Po pripojeni tvého telefonudo "PC" , se ti ukaze IKONKA "windows phone"?
[img=/file/view/24045-wp-png]http://pc.poradna.net/file/view/24045-wp-png[/img]
• Jestli ano, fotky muzes pretahnout rucne, kliknes na <WINDOWS PHONE>, mel bys mit nabidku <PHONE - SD CARD> :
[img=/file/view/24046-sd-png]http://pc.poradna.net/file/view/24046-sd-png[/img]
• Ted uz jen staci kliknou na <SD CARD>, kde najdes slozku typu <PICTURES>, zde najdes své ulozené fotografie.

• Ten telefon se ti musi zobrazit, skus jiny <PORT USB>, USB kabel musi byt 'datovy', ten pribaleny 'original' s telefonem by mel byt dostacujici.
• Ten telefon musi byt také odemkly, pro jeho pristup do slozky.
Windows by si mel automaticky stahnou ci nainstalovat pro neho patricny <DRIVER/ovladac> aby byl rozenam a byla s nim umoznena komunikace.
Muzes se také pokusit ho zaktializovat rucne pres "SPRAVCE ZARIZENI":

[img=/file/view/24047-pilot-png]http://pc.poradna.net/file/view/24047-pilot-png[/img]