Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware Terminator

Posledních několik dní mi vždycky po zapnutí pc vyskočí tabulka spywaru: Logging to servise failed. Takové trochu zvláštní mi přijde, že se mi nikdy, když mi tohle vyskočilo, nespustila naplánovaná kontrola a ani se mi u hodin nezobrazilo, že by pracoval rez. štít. Můžete mi prosím více přiblížit tento "problém"?

A ještě něco. Dole u hodim, když kliknu na ikonku ST, tak tam mám rez. štít.(aktivován), HIPS(aktivován) a Clam Antivirus(deaktivován), ale přitom mám v nastavení zatrhlou volbu, aby se Clam Antivirus integroval do rez. štítu. Proč teda mám tady dvě rozdílné volby???

Dole u hodim

Koho uhodíš?:-D
Předpokládám že používáš také jiný samostatný antivir. Už jsi slyšel o tom že by se neměli (i když někdo to dělá:-/) používat dva antiviry zároveň? Můžou se hádat stejně jako dva rezavý štíty.
Co se týká těch účtů, musíš SpyBota nastavit v každém účtu zvlášť.