Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný pc 1100 euro

Dobrý deň (čaute)
mohli by ste mi prosím zložit pc do 1100 euro s windows 8, na ktorom môžem hrať nové a náročnejšie hry ako napr. Witcher 3, gta V, mad max, farcry 4 a podobne, na vysoké detaily minimálne na 50-60 fps.
Ďakujem
(moc sa tomu nerozumiem ale grafiku by som asi bral r9 390)

Jo, to je fakt. Já větráky do sestav neházím, jelikož je na každém tazateli, jestli si ho přikoupí. To je kvůli tomu, že pokaždé tam také nedávám stejnou case. Je to vždy podle rozpočtu, i tak se snažím dát nějakou kvalitní. Ale tím že tam většinou házím case, které už mají ty 2 větráky, tak jsem si tak nějak zafixoval, že je tam prostě nedávám :-)