Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z Grafickov kartou ?

Dobrý den/večer / ahojte

začal som mať problem z vedlajšim displayom, po zapnuti Pc je primárny ok ale vedlajší svieti na bielo, niekedy pomože vypnutie a zapnutie toho "vedlajšieho" displayu a zobrazí sa prac. plocha, ale mnoho krát ani to nepomáha. stalo sa už aj to že po par vypnutiach/zapnutiach zobrazil plochu ale bola ako keby v žlto/zelených farbách. napojene su nasledovne - hl. dis. dvi kabel, a vedlajši disp. vga + prechodka na dvi(na graf kartu).
skušal som už aj zapojit iba jeden display, aj hlavný aj vedlajši samostatne, vtedy je všetko ok, akonahle su zapnute oba tak nastava problem.

Zotac GeForce GTX 780 AMP edition.

je mozny problem s grafickou kartou, ale spis bych si myslel, ze je nejaky problem v operacnim systemu (co mas za OS jsi nenapsal) nebo v ovladacich ke grafice karte.

nastroje pro spravu - protokol udalosti nejsou zadne relevantni chyby?

zkus preinstalovat drivery na grafiku za novejsi, treba to pomuze.