Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne myš, je možné ji opravit?

Začalo to blbnout dva dny zpět, možná poté, co jsem s ní trochu třísknul, nevím. Pohyby doleva a doprava jsou v pohodě, když chci hýbat nahoru nebo dolů, už je to horší, kurzor různě neposedně poskakuje, určitě to znáte. Původně stačilo s ní zatřepat nebo opět párkrát praštit a už to jelo, nicméně dnes jak jsem zapnul počítač už blbne furt (aniž by blbnula, než jsem ho včera vypnul). Tuhle namakanou herní myš mám už léta a nerad bych měnil a hlavně musím ještě minimálně dva dny vydržet s touto. Existuje nějaká možnost opravy? Předem díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

mám lazerovou myšku od A4tech už několik let, poslední dobou se začala různě cukat atd., přesně jak u tebe. rozebral jsem jí, komplet vyčistil a bez úspěchu.
zjistil jsem, že na vině byla podložka - a to navíc drahá jako prase. letěla do koše, pod myš jsem si dal klasickou kancelářskou A4 desku s klipsnou a myš je opět přesná

kľudne používam farebnú podložku a predstav si, že napriek tomu mi myš funguje absolútne bez výhrad a to nemám ani namakanú hernú myš...
Podobne ako Ty nemáš najmenšie výhrady voči W10 "len nesmieš mať rozhasený PC ako dement" (a ja mám k tomu svoj názor), tak ja nemám najmenšie výhrady voči farebnej podložke len nesmie byť hladká a lesklá... (a tiež na to môžeš mať svoj vlastný, diametrálne odlišný názor ako ja na W10)