Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Dobrý den,

prosím vás, potřeboval bych poradit s PC..

Vypíná se mi při zapnutí některých programů (3DMARK, Benchnark atd.), ale jen náhodně (spíš tak 1:5). Kdežto u her, např. u cs:GO (jakmile pustím nějaký záznam ze hry, jinak hra běží bez sebemenšího problému), wot:(po přihlášení). Při encryptingu hdd. Také stačí zabrousit na stránku czc.cz, tam kliknout na tlačítko "přihlásit se" a voilá, PC se vypne... Žádná modrá smrt, nic, prostě se vypne, jako kdyby vypnuli proud...
Problém začal o prázdninách, se sestavou:

ASUS SABERTOOTH 990FX - AMD 990FX - jakmile začal problém, bios byl flashovaný, problém přetrvával.
Corsair Vengeance Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866
AMD FX-8120
GIGABYTE HD 6870 Super Overclock 1GB
Samsung hd642jj Ata
- Tato sestava běžela pár let bez poruchy.

Současná sestava:

GIGABYTE GA-970A-DS3P - AMD 970
Samsung SSD 850 EVO - 250GB, Basic
Corsair Vengeance Black 8GB (2x4GB) DDR3 1866
AMD FX-8120
GIGABYTE HD 6870 Super Overclock 1GB
- Windows vyzkoušený: 7, 8, 10.
- Grafickou kartu jsem zkusil jinou, RAMky jiné...

Nemám absolutní tušení, čím by to mohlo být.

Předem děkuji za rady!
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

LC Power LC6600 omlouvám se na ten jsem zapomněl. Když neudělám něco z jmenovaných, tak pc běží klidně celý den (filmy, práce v offisech ,bez problému). Akorát jsem zapomněl úspornej režim. Po hybernaci se pc už nezapne.