Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač pro zobrazování blbne

Zdravím, moje sestava:
CPU: FX-8300
GPU: MSI R9 270 GAMING 2G
Motherboard: ASUS M5A97 R2.0
RAM: Ballistix 2x4GB 1600 CL9
Zdroj: Seasonic EK 500W
Chladič: SP Fera2
HDD: WD Blue 1TB
win8.1.

Jednou se mi stalo, že jsem na PC jen surfoval po internetu a měl zaplý stream na twitch.tv a najednou mi problikl monitor a napsalo to: ovladač zobrazování byl restartován.
Nijak jsem to neřešil, protože vše naběhlo jak mělo a už se to neopakovalo.
Dnes jsem opět měl jen na internetu zaplý stream a k tomu nějákou internetovou stránku an které jsem surfoval a :ovladač zobrazování byl restartován. Ok prohlížeč neodpovídá tak jsem ho restartnul a najedu na stránky kde jsem byl a opět to samé. Restartoval jsem PC a šel opět na twitch.tv a na internetové stránky a stalo se opět to samé. Nevíte co se s mojim PC děje ?
(Mám nainstalovaný nejnovější ovladač pro grafiku)

Třeba to dělá ten nejnovější ovladač grafiky (ne vždy nejnovější = nejlepší). Kdy jsi instaloval ten nejnovější ovladač? Nezačalo to zlobit až s ním?
Podívej se do Prohlížeče událostí, tam bys měl k těm chybám najít podrobnější popis.
Pro jistotu ještě zkontroluj teploty, ale při surfování by měly být OK...

Ne poprvé to udělalo i při starším ovladači. Teploty jsou OK, vše šlape jak by mělo, prostě se to stane v moment kdy se spustí adobe flash player při zapnutí toho streamů. Napadl mě reinstal flash player nebo jen nějaká oprava jestli to adobe nabízí... Jen to jen můj nápad ndvim jestli to je v tom :-)

YouTube se loučí s Flash Playerem. HTML5 bude výchozí přehrávač.
Twich Blog - Video Player Controls Now in HTML!

V té odkazované debatě jsem uváděl i jeden zajímavý článek od Daniela Dočekala na Lupě. Cituji z něj:

Dokud Flash či Javu opravdu neodstraníte, tak nezjistíte, zda to bez nich půjde.

A také:

YouTube? Vimeo a další weby s videem? Tam už se nemáte čeho obávat, už poměrně dlouho vyměnily flashové přehrávače za HTML 5.

A HW akceleraci jsi zřejmě ještě nevypnul (já vám, dva kliky myší - to dá zabrat... ;-))