Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta restartuje PC

Dobrý den,
dnes mi z firmy T.S.BOHEMIA přišla "nová" karta (měli jí v části použité a platí u ní ještě rok záruka).

Odkaz na kartu zde:
www.alza.cz

Grafiku jsem vložil do PC (překvapilo mě, že součástí balení nebylo instalační CD) a nechal PC ať nainstaluje nový hardware. Restartování a nainstaloval se ovladač karty. Po té chci nainstalovat nejnovější verzi a bac, někde v půlce blikání obrazovky, což většinou bývá se však PC restartuje a po naběhnutí systému se windows ptá jestli chci vyhledat příčinu potíží. Divný fajn vyřeším později a chci nastavit alespoň rozlišení obrazovky bac, restartování... grafika sice v pc je a je nainstalovaná, ale rozlišení obrazovky, instalaci nových driverů neudělám (začít něco hrát je vcelku zbytečný test).

Koukal jsem na zdroj a doporučený je 500 W, což v PC mám. Může chyba být ještě v něčem jiném z hardwaru? Nebo jsou to příznaky poškozené grafiky (když jsem jí vytáhl z antistatického obalu cítil jsem podivný zápach - spálenina nebo nějaký druh přípravku na ochranu hardwaru v obalu? To nevím...)

Předem všem děkuji za věnování svého času této věci :)

cokoli, 500W zdroj je nicnerikajici cislo, ale tvoje karta nema vysoky prikon, takze by mela fungovat snad pod cimkoli, samozrejme, ze nejpravdepodobnejsi vada je v te nove karte, ale vyloucit treba ten zdroj urcite nelze bez nejakeho ozkouseni nahradnich komponent.

Pravdou je že neodinstaloval, může to být tím?

Dal jsem kartu do jiného slotu a šlo vše v poho, nedal jsem nainstalovat nové drivry, ale Photoshop, ani hry nejdou a píší chybové hlášky:

www.google.cz - je to ta dlouhá tabulka

a také: "ovladač zobrazení nvidia windows kernel mode driver, version 341.44 přestal pracovat a byl úspěšně obnoven"

také mi nvidia vyhodila tuto obrazovku: nvidia.custhelp.com