Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Teplota set top boxu

Ahoj, už cca týden máme O2 TV, set top box je HDMI kabelem (dodaný v balíčku od O2) propojený s TV.

Chci se zeptat, je normální, že je set top box horký? Přirovnal bych to asi k teplotě, když na notebooku hraju hry a CPU dosahuje hodnot 50-60°C a šáhnu na něj.

krabička má pouze cca 3mm nožičky.

Urcite nie su zapchate nejake vetracie otvory? (neni na tom nalepena nejaka folia od vyroby apod?) Nemas to v uzkej skrini apod? Poloz to niekde kde to ma volne miesto okolo seba a aj smerom dovrchu, a nedavaj to na router ani nedavaj router na STB.
STB je v principe pocitac, tak sa logicky aj hreje, ked na tom udrzis ruku tak to je len teple, to by som sa este neznepokojoval

Obaly sundané, leží na skřínce pod televizí (ta je na zdi) tudíž má všude kolem plno prostoru. Router je 3 metry vedle (kabel pod kobercem) a celkově žádný jiný spotřebič ani nic jiného u stb není.

Dal jsem teď pod nožičky nařezaný korek (vůbec to není vidět a zvýšil jsem prostor pod stb o další cca 3 mm - páč krom žebrování po stranách je krabička děrovaná i vespod).

Tak uvidím.

ak mas ten set-top-box na takom mieste kde neni radiator a ani teplo s inej elektroniky tak by to malo byt vpohodoe.
Hlavvne ho nemaj polozeny na inej elektronike alebo na koberci.
Ale ak sa bojis ze sa ti zapaly nabytok z toho tak daj podto neaky tanier alebo nieco kovove ci sklo ;-)