Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopirovanie suborov Win7

Ked kopirujem zalohy, otvorim jeden adresar, druhy adresar, potiahnem, pustim, kopiruje sa, zavrem jedno okno - z ktoreho, zavrem druhe okno - do ktoreho, a kopia sa normalne vytvorila. To bolo. To boli XP. Na win 7 ked zavrem okna (este som nevysledoval ci staci jedno, ci druhe, ci obe) - teda postupoval som ako na XP, tak kopirovanie bez akehokolvek naznaku chyby skonci, okno v ktorom bol priebeh kopirovania jednoducho zmizne, subor sa tvari ze ok, nazov, velkost, ale otvorit nejde . . . Musim nechat okna otvorene az kym nedokopiruje . . . to je co za vychytavku???

Musim nechat okna otvorene az kym nedokopiruje . . . to je co za vychytavku???

zadna vychytavka, normalne kopirovanie pokracuje aj po zavreti vsetkych okien a je fuk aky windows to je.
Bezne pracujem v prieskumnikovi a nikdy som problem s tymto nevidel...ci na svojom pc, alebo na roznych pc co som servisoval.

Mozno nepouziva softwarovo odpojit (ikonka vpravo dole), alebo to vytrhol pred dokoncenim. Ale ja osobne by som to okno v ktorom bezi progressbar urcite nezatvaral kym to nedokonci uplne, ptz ja by som ocakaval ze po zavreti vsetkych pruskumnikov to kopirovat prestane.

preco? ved system vie kam a skade si mu zadal kopirovanie, otvorene okna su len graficka reprezentacia tvojich suborov.
na pozadi proces kopirovania moze kludne bezat.
kopirovanie by sa prerusilo, keby si zabil cely explorer.exe priamo ako proces. akurat by to prerusilo kopirovanie v strede a data by neboli tym padom kompletne.

naprogramovali to tak, jak shiro píše. na třídě vista je standardně jeden proces explorer a množina procesů explorer ve factory, kde ta malá lhářka simuluje prostředí kompatibility pro jiné procesy.

edit// on ten dementní průzkumník nebude tak blbej, jak si myslíš. pořád máte možnost změnit hodnotu shell v registry- což jste za léta od talismanu nikdo usersky neudělali.

pořád máte možnost změnit hodnotu shell v registry

proč by to dělal uživatel, za něj to udělá virus.

průzkumník je důležitý:
- zobrazuje moje ikony na ploše
- můžu klikat pravým myšem na tentopočítač (spravovat, vlastnosti)
- má start-menu a quick launch
tak proč bych ho nahrazoval, když mi normálního správce souborů automaticky spouští startovní batka?

jen počkej, já ti zas zatajím něco o brtnících.

jestli se to týkalo onoho kopírovacího problému, teoreticky to může souviset s ne/zatržením volby "spouštět jednotlivá okna jako samostatné procesy".

ale nač řešit něco, co nikdo nepoužívá. (říkají uživatelé xp, w7)
správce souborů - co to je? (uživatelé w8, w10 - a není to tím, že by měli lepšího správce)