Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do kanceláře

Zdravím,

mám dotaz ohledně počítačové skříně do kanceláře. Nevyznám se moc v počítačích, ale chci se zeptat, čtu že se vyplatí sestavit pc než koupit už sestavený, ale platí to i u varianty kdy chci sehnat co nejlevnější pc, ale s tím že na něm potřebuji aby jel internet email microssoft office a možná tak občas youtube to je celé žádný zázrak, ale nechci zas aby to bylo nějaké pomalé či sekané jen kvůli nejnižší možné cenně. Tak můj dotaz je tedy jasný koupit nějakou levnou bednu na heurece... či si to nechat sestavit. Nejlevnější varianta která splní požadavky co jsem napsal výše. Systém samozřejmě Windows.

Děkuji za odpověď

Zostavene masiny su lacnejsie nicmenej uz aj ja ako predajca radsej siahnem po znackovych strojoch kvoli servisu a odladenosti. Nevyhoda je vyysia cena.
Ak ti zalezi na bleskovom servise chod do Dellu, ak na nom netrvas a potesi ta cena skor HP, ci Lenovo.
Ak ti je servis ukradnuty dobre zostavy robi u nas napriklad BGS (edsystem) pod nazvom Digipro.
Ak ides po peniazoch nechaj si spravit skladacku u nejakeho garaznika.
Vseobecne podmienky: Procesor hocijaky, RAM 4GB, HDD 500GB, grafika integrovana samozrejme.

Nevidím v dotazu, co je to za kancelář. Jestli tam děláte nějaké účetnictví nebo je to konstrukční kancelář, jestli máte nějakou firemní síť, připojení k centrální tiskárně nebo máte každý svou tiskárnu a tak podobně. A jestli je to malá firma jen s jedním počítačem nebo je tam počítačů víc, v tom případě by se snad o pořizování nových počítačů mohl starat nějaký IT specialista.