Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v základní desce?

Zdravím, asi před 3mi týdny se mi počítač z ničeho nic vypl a když jsem ho zapínal tak se prostě nic nezobrazilo. Zkoušel jsem jinou grafiku, furt nic, tak jsem zkusil starší základovku a v poho vše jelo. Dal sem tedy základovku na reklamaci a tam mi jí vrátili stím že jim vše fungovalo bez problému. Nějaký nápad co by stim mohlo být?

Díky

Jak mám popsat svůj problém výstižněji? Jenom by mě zajímalo jak by jsi to napsal lépe protože k tomu nemám jiný informace než jaký sem napsal. Zapnu PC nenaskočí monitor ale když je tam jiná deska tak vše jede v pohodě. Nedostanu se s tou deskou do PC takže ti ten problém jinak popsat nemohu...