Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do 17k s os a monitorem včetně

Ahoj potřeboval bych poradit s výběrem nebo se seznamem produktů na stavbu pc.Jsem lajk. Chtěl bych se vejít do 17000kč, ale i s monitorem do 23 palců a s os. Počítač by byl určen pro teenagera tedy hlavně na hry(vim ze je to za 17 nic moc)Díky

Do tak levnýho PC s nenáročným procesorem může dát i levnější desku:
http://www.czc.cz/asus-h97m-e-intel-h97/152150/pro dukt

nebo ještě levnější:
http://www.czc.cz/asus-h81m-c-intel-h81/134838/pro dukt
jen je třeba počítat s tím, že to má jen dva sloty na paměti, tedy že případný navýšení paměti může být problém.

Ten procesor má jen 53W, to nic není. To uchladí i boxovaný chladič, čímž ušetří další 4 kila a ty prachy může vrazit jinam, třeba i do o fous lepšího procesoru.

Za 17 ti dam moji sestavu. Utaha to i GTA IV na nejakych 30% detailu FHD, Metro Last Light, 2033, Mafie 2...

Je to uz pres 5let starej srac :-) Athlon X2 2.93GHz, GF 9500GT...

Nee asi bych to neudal. Funguje leta bez problemu a zatim to rozjelo uplne vsecko... Da se na tom i hrat. A to pred 5ti rokama stal 10tis i s bednou tusim. LOWLOW END