Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný zdroj?

Ahoj, mám problémy se zapnutím PC. 24pin konektor i 8pin konektor jsou správně zapojeny, ale při zapnutí se jen trochu protočí větráky, deska problikne, ale pak se vše vypne. Když vypojím 8pin konektor, pc se sice rozběhne, ale nefunguje obraz. Je problém ve zdroji, nebo v něčem jiném? Povedlo se mi při prvním spuštění pc normálně nastartovat, nainstalovat systém a všechny ovladače, vše fungovalo ok, ale přes noc přestal fungovat obraz.

Také je možné že selhala ochrana na přepětí protože u takovýho zdroje bych se nedivil ale nebudeme předbíhat

jelikož máš 970 chipset tak nemáš integrovku typuji ... je možné otestovat jinou GK?

také bych se podíval jestli deska nemá někde nafouklé "kondíky" a hlavně jestli máš něják jiný zdroj otestuj jej na tom (i kdyby to bylo 500W bohatě to stačí)

Tak grafika (ak mas N750Ti) zere len nejakych 60W, CPU nejakych 125W ci kolko, tak aj ten 360W zdroj by to snad mal prezit, ked to neskusis s inym tak sa neda nic vestit. Este mozes skusit to zapnut bez vlozenej grafiky a s odpojenymi ostatnymi vecami od zdroja.

BTW. ked to zdroj neprezil tak je to na reklamaciu ptz nemal dovod to neprezit.

ach tak..no, zítra zkusím, až přinesu z práce pinzetu. mezitím právě uvažuju, že zítra dojdu vyměnit zdroj a místo něj vezmu jiný, byť trochu dražší. nějaké rady, doporučení? (ps, budu to řešit s alzou, tak jestli mi může nějaká dobrá duše poradit něco z tohoto obchodu, popřípadě aspoň značku - uvažuju buď o zdroji od Zalmana, Seasonicu nebo Corsairu)

najlepsie asi seasonic.

Nepotrebujes pinzetu staci to spojit cimkolvek kovovym, to je stejne jak zmacknutie powerbuttonu. Alebo do tej dosky zapoj powerbutton z bedne, ak sa ti chce drbat na stol este aj celu bednu. Tou doskou & zdroj na stole ide len o to vylucit nejake skraty o kejs, ptz nevieme ci mas pod doskou distancne stlpiky a len na spravnych miestach. Ak nemas a odpalilo sa to tak je to potom tvoja vina.