Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hotspot wi-fi

zdravim,

chci si popovídat obecně možnostech programu -jeho název zatím nedám-

jedná se mi o to že jsem na zkoušku stáhnul aplikaci pro android která zjišťuje, lépe řečeno podle zadání nebo kompletně zobrazí dostupné wifi hotspoty s jejich názvy, zabezpečením a příslušným heslem k jeho připojení.

Po vyzkoušení vím že to funguje a chtěl bych vědět zda ty hotspoty co mi to hází jsou tak nějak obecně veřejný nebo opravdu se to dokáže "nabourat a žrát" do té určité wifi sítě.

A pak zda je možno proti těmto programům vyzrát, nějak prostě zabezpečit, jednoduše přístup kdejakému mobilu či mobilu do zabezpečené sítě.

Sukromna nezabezpecena Wifi sa Ti prezetuje ako verejna.
Je trapne, ze prevadzkovatel si nevie ochranit svoju siet (dokonca hasici).
Ale je taktiez trapne zneuzivat neznalost a "nabourat a žrát".

P.S. v Nemecku zodpovedas za svoju Wifi (zakon). Ked si ju nezabezpecis a cez danu siet prebehne podvod, komunikacia s teroristami, atd. (nie som znalec nemeckeho prava), si spoluvinnik.