Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 vs Win10 ako je to z CD key?

Zdravím
Chcel by som sa opýtať, upradoval som win10 ako je to z cd key? Môj cd key bude fungovať k obom windowsom alebo už patrí iba win10. Popravde, niesom z win10 vôbec spokojný. Keď vyriešim jednu chybu objaví sa ďalšia a po nej zasa ďalšia... Keby som preinštaloval system na win7 bude mi ešte fungovať cd key?

Konkrétne Štart/Nastavenia/Aktualizácia a zabezpečenie/Vrátiť sa na pôvodný windows

Pýtam sa ale na prípad že sformátujem disk a načisto nainštalujem win7 po umplynutí daného mesiaca. Chcem ešte počkať na sľubovanú opravnú aktualizáciu - Vraj to bude niečo ako service pack v jednom. Písali o tom na azete možno sa všetko ešte zlepší.

Malo by to ist.
http://www.howtogeek.com/226100/the-windows-10-faq -everything-you-need-to-know/

If you rollback your machine in that first month you get your entire old Windows installation back. If you rollback after the 30 days you aren’t as much rolling back anymore as you are just releasing your Windows 10 license and freeing up your old key to be used for your older version of Windows. You’ll still need to totally reinstall Windows and use your old key to get your old installation back up and running.

Popravde, niesom z win10 vôbec spokojný. Keď vyriešim jednu chybu objaví sa ďalšia a po nej zasa ďalšia

tyto potíže jsi měl s jakýmkoliv systémem, retardiodní w10 už na tom nemohl nic zhoršit.

proto se ptám: ve vaší obci vyšel nějaký rozkaz, že musíte povinně migrovat na w10? znáš se, víš že máš neřešitelný problém s každým systémem po rukama. proč jsi na pc nenechal to co funguje, cpeš tam nový systém a pak si tu stěžuješ na chyby?