Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adapter z usb na vga

Dobry den, rozbil jsem si displej na all in one pc kterej nema hdmi port ani vga jelikoz jsem byhrabal starsi lcd jen s vga portem nasem jsem na alze adapter, kde pisi port z usb 3.0 ale na pc usb 3.0 nemam jrn 2.0 myslite ze adapter bude fungovat?prikladam url link na adapter.. dekuji

icy-box-ac507-d2267414.htm

Sam od seba tam obraz nenabehne, musis nainstalit vo Win ovladace rucne z tej veci, a rucne si prepnut obraz na tu vec.
Na USB2 to podla webu vyrobcu podporuje max 800x600

P.S. lepsie urobis ked si na tom tajnom all in one PC najdes nejaky obrazovy vystup (displayport alebo podobne) a pouzijes nejaky konvertor z neho.
A henta USB vec bude fungovat len na windows. (neviem co volas slovami all in one PC)