Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Genius GX Gaming Gila

Zdravím, Chtěl bych se zeptat jestli zde má někdo zkušenost s touto myší a jestli by mi dokázal poradit. Dnes jsem se totiž rozhodl že se pokusím vyřešit problém s občasným dvojklikem. Šel jsem proto na oficiální stránky Genius, kde byly v nabídce pro tuto myš 2 firmwary. Ovšem když jsme je spustil, nahlásily mi po chvíli chybu a v tu chvíli okamžitě přestali fungovat jak LEDky, tak kolečko a bohužel i dvojklik už není občasný ale stálý. Narovinu se v tomto vůbec nevyznám a je mi jasné že jsem něco pokazil, a proto bych prosil o nějakou radu jak bych mohl tento problém vyřešit. Předem díky za odpovědi.

Naštěstí už v pohodě. Poštěstilo se mi a někde na netu jsem našel ENG návod.. nechápu proč není přímo na offi stránkách. Každopádně podle něj se podařilo opravit. Bylo to opravdu jen mojí chybou, špatně jsem postupoval při té instalaci firmwaru.