Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesová zkratka win 7

Dobrý den,

prosila bych o radu. Syn si hrál na počítači a něco tam pomačkal a teď když zmáčknu písmeno S na klávesnici tak se mi otevírá hlavní nabídka start je to velice nepříjemné při psaní a při práci na PC. děkuji

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 odporúčam vykonať v núdzovom režime systému.