Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gopro HERO4 sekajici se video 1080/120

Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo obdobnou zkušenost a zda je to normální, či dělám něco špatně.
Zakoupil jsem gopro 4 udělal jsem par testovacích videí... Všechna videa se mi na PC přehrávají naprosto plynule včetně 4k s nastavením protune.
Jedině když nastavím 1080p při 120FPS, tak se výsledné video neskutečně seká a je nepoužitelné. Někdo nějaké zkušenosti nebo rady?

PC:
i5 3470 3,5 GHz
8GB RAM 1600MHz
GTX 660 2GB
SSD (z něj přehráváno, ne z karty)

120 fps záznam asi nepůjde plynule přehrát nikde. Je to nestandard a tahle rychlost záznamu se používá pro možnost zpomalených záběrů, tzn. ve střihovém programu se vloží 120 fps a nastaví se zpomalené přehrání (např. 2x nebo 4x), takže při vyrenderování je tato část záběrů nahraná ve 120fps přehrávaná zpomaleně, ale video není trhavé.
Z hlediska vnímání pro oko není záznam ve 120 fps žádný přínos, takže viditelně není nijak kvalitnější než video natočené např. ve 50 fps.