Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucuji film v kysni

Dneska (sobota 14.4.2k7) ve 22:15 (spis vice) na TV Srackomet (Nova) skvely kousek na tema "Jack the Ripper" s Johnnym Deppem, Ianem Holmem, Heather Graham, Jasonem Flemyngem, etc. Surove, tajemne. Doporucuji...

Vzhledem k traumatu, které jsem utrpěl jako malý pro shlédnutí Střihorukého Edwarda, zůstal ve mě k Johnnymu Deppovi jakýsi odpor, ač je to nepochbyně skvělý herec...:-) Super výkon byla např. role v životopisném filmu o nadšeném režisérovi "Ed Wood", či v psychárně "Fear and Loathing in Las Vegas"...:-)